Lutowe stosiki (aż trzy ;)
Data publikacji: 16 lutego 2009 A- A A+
Z nieba spadają płatki śniegu, a na moje półki kolejne książki. Słowem, zima w pełni. A ponieważ dawno o moich nowych skarbach nic nie pisałam, czas nadrobić zaległości ;)

Zdjęcie nr 1:
* „Czerwony pył” Ma Jian
* „Rio Anaconda” Wojciech Cejrowski
* „Kamienna wioska” Xiaolu Guo
* „Szarańcza” Gabriel García Márquez
* „Historia małżeńska dla dorosłych” Radosław Antczak
* „Świat nura” Aleksander Kościów
* „Dziesiąta symfonia” Joseph Glinek
* „Kolekcjoner dźwięków” Fernando Trías de Bes
* „Kosmofobia” Lucía Etxebarria
* „Ostrygojady” Susan Fletcher



Zdjęcie nr 2:
* „Rowerzysta” Adam Zalewski
* „Czego boją się Anioły” C.S. Harris
* „Pogrzebane tajemnice” Kathy Reichs
* „Śmierć za dnia” Kathy Reichs
* „Okruchy śmierci” Kathy Reichs
* „Poniedziałkowa żałoba” Kathy Reichs
* „Nagie kości” Kathy Reichs
* „Kości w proch” Kathy Reichs



Zdjęcie nr 3:
* „Wakacyjna miłość”
* „Książka dla dzieci” Borys Akunin
* „F.M.” Borys Akunin
* „Pan Norris się przesiada” Christopher Isherwood
* „Krajobraz miłości” Sally Bauman
* „Arytmie” Janusz Leon Wiśniewski
* „Humor polski, dowcipy z lat 1948-2008”
* „Księżyc na wodzie” Mort Castle
* „Obcy” Mort Castle
* „Kochający na marginesie” Johanna Nilsson
* „Klinika kukieł” Agnieszka Kacprzyk
* „Sen Zielonych Powiek” Edyta Szałek
* „Wyrwane z pustki” Włodzimierz Kruszona
* „Miłość i tęsknota w Bombaju” Vikram Chandra
* „Maria i Magdalena” Magdalena Samozwaniec
* „Zalotnica niebieska” Magdalena Samozwaniec



Uff ;)

Komentarze
  • 1
    shach 16 lutego 2009 | 20:38:42

    zaszalałaś z tą reichs;) imponujące stosy:o

  • 2
    dededan 16 lutego 2009 | 20:49:06

    Mam obłęd w oczach jak na te książki patrzę! :o Samozwaniec uwielbiam - obie książki czytałam po kilka razy jako nastolatka.

  • 3
    mary 16 lutego 2009 | 21:28:37

    ooooooooooooooooooooo maaaaaaaaaaatko :)

  • 4
    germini 17 lutego 2009 | 1:05:17

    Padłam. Jak już wstanę, przyjdę życzyć miłej lektury ;)

  • 5
    Magrat 17 lutego 2009 | 8:50:51

    Najbardziej przemawia do mnie stosik pierwszy i trochę trzeciego. Szczerze, to nie znam książek ze stosiku drugiego :| Ale zaszalałaś :)

  • 6
    Foxinaa 17 lutego 2009 | 14:18:09

    ;)UuuuuuuLaLa:p Chyba tylko na tyle mnie stać, oniemialam Aniu!

  • 7
    Annie 17 lutego 2009 | 15:09:03

    A dziękuję, dziękuję :) Trochę się tego uzbierało (ale to dobrze, bo teraz, po sesji, wreszcie mam czas na czytanie, czytanie, czytanie... :D Teraz pasowałoby, żeby ktoś mi obwód ścian w pokoju wydłużył, co by się więcej regałów zmieściło, ktoś chętny? :D

  • 8
    montgomerry 17 lutego 2009 | 15:44:15

    jestem pod wrażeniem!:D

  • 9
    buksy 17 lutego 2009 | 20:02:37

    o Boziczku! zamieszkałaś w księgarni;)? Stosik numer 3 intresuje mnie najbardziej, ciekawa jestem jak ci sie spodoba Pan Norris, a pierwszego czytania samozwaniec szczerze zazdroszczę.

  • 10
    Lilithin 17 lutego 2009 | 21:59:19

    Pięknie! Widzę, że planujesz wziąć na warsztat Reichs ;) Jestem ciekawa jak Ci się spodoba Cejrowski. A trzeci stosik to najbardziej smakowity! Miłego czytania :)

  • 11
    Annie 18 lutego 2009 | 12:05:31

    Buksy, jeszcze nie, ale bym się nie pogniewała, gdybym mogła tam zamieszkać :D Do tej pory Magdalenę Samozwaniec znałam jedynie z "Błękitnej krwi" i "Na ustach grzechu", dlatego, kiedy zobaczyłam w księgarni te nieosiągalne nawet w bibliotece pozycje, ani chwili się nie wahałam ;)

    Lilithin, ano :) Spodobała mi się, bo to taka powieść-serial. Czyta się tak szybko, jakby się oglądało "CSI" czy "Dextera". A Cejrowski już mi się podoba - przepiękne wydanie. Na razie kartkuję go, wpatrując się w zamieszczone fotografie i czytam we fragmentach, ale pewnie długo tak nie wytrzymam i za moment do niego przysiądę ;)

  • 12
    Mariah 20 lutego 2009 | 21:02:07

    "Zalotnica niebieska" jest świetna!
    Ciekawa jestem powieści Szałek, autorkę znam (na razie ;) ) jedynie z felietonów w Zwierciadle, które bardzo lubiłam.