Marcowe grzechy książkowe cz. II
Data publikacji: 27 marca 2009 A- A A+
Nowa notka stosikowa miała być nietypowa i będzie nietypowa. Dziś zapowiadana wcześniej część druga… ;)

Zdjęcie nr 1:
* „Rubinowe czółenka” Joanne Harris
* „Dziewiętnaście minut” Jodi Picoult
* „Muchy w zupie i inne dramaty” Małgorzata Żurakowska
* „42 listy miłosne”
* „Kraina Traw” Mitch Cullin
* „Dżentelmeni i gracze” Joanne Harris
* „Świadectwo prawdy” Jodi Picoult
* „Złodziejka” Sarah Waters
* „Miasto Śniących Książek” Walter Moers



Zdjęcie nr 2:
* „Miasto – morderca kobiet” Marc Fernandez, Jean-Christophe Rampal
* „Strasznie głośno, niesamowicie blisko” Jonathan Safran Foer
* „Mam łóżko z racuchów” Jaclyn Moriarty
* „Hotel Belle Rouen” Martha Grimes
* „Konklawe” Roberto Pazzi
* „H.P. Lovecraft” Michel Houellebecq
* „Pamiętniki Jane Austen” Syrie James



Zdjęcie nr 3:
* „Dziecię Boże” Cormac McCarthy
* „Kameleon” Rafał Kosik
* „Nowe idzie”
* „Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek” Rafał Kosik
* „Sztuczne oddychanie” Ricardo Piglia
* „Ukryty kwiat” Pearl S. Buck
* „Chiński dysydent” Nell Freudenberger
* „Lektor” Bernhard Schlink
* „Ada albo Żar” Vladimir Nabokov


Ehh, teraz nie pozostaje mi nic innego, jak szybko uporać się z pracą magisterską i wreszcie zacząć intensywnie czytać (tym bardziej, że w kwietniu pewnie też się obłowię – w końcu 23 kwietnia będziemy obchodzić Światowy Dzień Książki! ;)

Komentarze
  • 1
    Inblanco 27 marca 2009 | 20:25:15

    No co za śliczności :) Nie ma nawet sensu pisać, czego najbardziej Ci zazdroszczę (tak po bożemu) bo wyliczyłabym prawie wszystkie pozycje z tego stosiku.
    Powiem tyle, że Nabokova się boję, bo czytałam, że niby to jego najbardziej zakręcona powieść. Ogromnie więc jestem ciekawa recenzji, bo może strach ma wielkie oczy? Miętę czuję też do ... no proszę, a miałam nie wymieniać :) I też już czekam na 23 kwietnia. Liczę na promocje i odkładam kasę.
    Udanego weekendu :)

  • 2
    marcnpietraszek.blogspot.com 27 marca 2009 | 20:46:06

    szczególnie będę czekał na recenzję książeczki mojego ulubieńca - „H.P. Lovecraft” Michela Houellebecqa. ja tę lekturę mam już za sobą i ciekaw jestem Twoich wrażeń :)

  • 3
    Foxinaa 27 marca 2009 | 21:19:15

    Aniu stosiki oszałamiające, dla mnie najczęściej zgubne:) Po Twoim ostatnim stosikowym szaleństwie zostawiłam dziś fortunę w ŚK:) Także ten....:)
    Miłego czytanie przede wszystkim, szybkiego napisania pracy i oczywiście jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!:-* Buziaki:D

  • 4
    mary 27 marca 2009 | 21:20:38

    boshhhh :)

  • 5
    Lilithin 27 marca 2009 | 22:00:56

    Piękne stosy :) "Mam łóżko z racuchów" mam w koszyku w merlinie :) Miłego czytania.

  • 6
    matylda_ab 28 marca 2009 | 9:46:26

    Fiu, fiu! Widzę też coś dla siebie ;))

  • 7
    nutta 28 marca 2009 | 11:11:23

    Oszałamiające stosiki:)Zawrót głowy od śliczności fabularnych i stylistycznych:) Też czekam na kwietniowe promocje.

  • 8
    kalio 28 marca 2009 | 12:29:29

    część tych książek już czytałam, ale mimo wszystko zazdroszczę- przede wszystkim Miasta śniących książek:)))
    Czekam na recenzje

  • 9
    net.a.a 28 marca 2009 | 13:56:07

    cudne stosiki :) i jaki wybór :) kilka pozycji mam już u siebie na półce, ale na wiele więcej mam ochotę :)
    a wogóle to zaglądam tutaj i podczytuję :) i chyba czas najwyzszy się przywitać :) pozdrowienia!

  • 10
    szamanka30 28 marca 2009 | 15:16:58

    Gratuluję taaakich stosów!!Miłej lektury. :)
    No i przede wszystkim - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.

  • 11
    montgomerry 28 marca 2009 | 15:33:04

    ależ szalństwo!:) pozdrawiam

  • 12
    Bazyl 28 marca 2009 | 15:47:21

    WAB, znaczy nie tylko ja parę groszy w Merlinie zostawiłem? Wziąłem "racuchy", a zostawiłem Houellebecqa, bo, mimo że zwykle nie biorę pod uwagę, "celnęła" mnie recenzja z Merlina właśnie :)

  • 13
    germini 28 marca 2009 | 22:20:54

    Czym Ty karmisz te książki, że tak Ci się mnożą?
    Idę ślinkę wytrzeć... ;)

  • 14
    Annie 29 marca 2009 | 12:14:40

    Na początku chciałabym podziękować za przemiłe słowa pod adresem stosików - przekazałam je dalej i aktualnie z regału dochodzi mnie szum zachwytu wypływający spod pachnących drukarnią kartek :D

    Inblanco, też obawiam się Nabokova, ale tak bardzo zaintrygowała mnie ta powieść, że stwierdziłam, że zaryzykuję. Mam nadzieję, że jej lektura mnie nie "przerośnie" i nie będę żałować, że się na nią zdecydowałam :)

    Marcinie, Net.o.o, bardzo miło jest mi Was gościć na Dzienniku Literackim :)

    Foxinoo, Szamanko, dziękuję za życzenia! Tak sobie obiecywałam, że wraz z kolejnym rokiem popracuję nad zakupowoksiążkowym rozsądkiem i co? I wczoraj wylicytowałam 6 książek na Allegro :D

    Bazylu, najwyraźniej :) Mam nadzieję, że z okazji Światowego Dnia Książki Merlin również przygotuje tak ciekawe promocje. Ta była super, rzadko kiedy zdarza się zapłacić za upatrzone tytuły połowę ceny :)

    Ger, w sumie to nie wiem, ale... niech kochane rosną w siłę :D

  • 15
    Zamorano 2 kwietnia 2009 | 18:56:27

    Esej Houellebecqa p Lovecrafcie kapitalny. Polecam.