Salon Książki Historycznej 2017 w Krakowie
Data publikacji: 11 października 2017 A- A A+
Salon Książki Historycznej to wydarzenie, które będzie towarzyszyć III Kongresowi Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski. Odbędzie się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w dniach 12-14 października br. Podczas imprezy zaprezentuje się kilkudziesięciu wystawców. Będzie także można kupić książki i czasopisma o tematyce historycznej, niszowe teksty poświęcone historii, reprinty, a także układanki historyczne.

Uczestnicy Kongresu to miłośnicy historii, badacze dziejów i przede wszystkim aktywni czytelnicy, którzy właśnie dzięki literaturze realizują swoją pasję. Międzynarodowa ranga Kongresu, prelekcje wybitnych naukowców czy wręczenie nagrody Pro Historia Polonorum – to tylko wybrane elementy Kongresu, które czynią towarzyszący mu Salon Książki Historycznej wydarzeniem tak wyjątkowym.

Jesteśmy przekonani, że Salon Książki Historycznej będzie znakomitym miejscem do prezentacji tworzonych przez Państwa wydawnictw historycznych, wymiany poglądów i doświadczeń z uznanymi, światowymi autorytetami w zakresie wiedzy na temat historii Polski, a także idealną areną do popularyzowania literatury historycznej i spotkania z miłośnikami oraz badaczami dawnych dziejów – zapewniają organizatorzy.

Szczegóły: historia.targi.krakow.pl
Dodaj komentarz
  • Nazwa użytkownika
Przepisz kod z obrazka
Dziennik Literacki używa plików COOKIE. Korzystając z Dziennika Literackiego wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o plikach COOKIE.
Akceptuję